Sprzątanie po remontach

Każdy kto sprzątał po remoncie lub budowie przekonał się, jak bardzo trudne jest to przedsięwzięcie, zwłaszcza jeżeli do dyspozycji ma się tylko popularne, "marketowe" środki chemiczne, zwykły odkurzacz i mopa typu „Baba Jaga”.

W naszej firmie opracowaliśmy technologie, które pozwalają nam skutecznie i sprawnie usuwać niechciane ślady pobudowlane. Przy pomocy profesjonalnego sprzętu i silnych środków myjących jesteśmy w stanie wyczyścić praktycznie każdą powierzchnię i każde pomieszczenie. Jest to szczególnie ważne przy remontach, podczas których zabrudzeniom ulec mogą meble - takie jak szafy czy zabudowy niewynoszone na czas prac budowlanych.

Kompleksowo zajmujemy się całym budynkiem - doczyszczamy podłogi, usuwamy z okien naklejki i taśmy, myjemy balustrady, schody i drzwi, sprzątamy wewnątrz mebli (kuchnia, zabudowane szafy).

Zakres usług i wycena planowanej usługi odbywa się po rozmowie z Klientem i obejrzeniu przez nas obiektu.

Jak w praktyce „zabieramy się” za przestrzeń po remoncie?

Najważniejsze jest bardzo dokładne odkurzanie. Dotyczy to nie tylko podłóg, ale również okien, drzwi, mebli, wykafelkowanych ścian czyli wszystkiego co da się odkurzyć.

Istotny jest również dobór odpowiedniego środka myjącego - stosujemy środki z dodatkiem kwasu octowego.

W naszej firmie przejście za stanu "podłoga po remoncie" do stanu "czysta podłoga", krok po kroku wygląda tak:

1.Zbieramy większe śmieci i odkurzamy na sucho;

2.Jeżeli fugi nie są w jasnym kolorze należy pokryć podłogę wodą , w celu ochrony koloru fug przed działaniem środka chemicznego

3.Nakładamy środek chemicznego i pozostawiamy go na kilka minut.

4.Szorowanie maszynowe. Wykonujemy je przy pomocy szorowarki z odpowiednio dobranym padem. Pad jest to rodzaj zmywaka, który dobiera się w zależności od stopnia zabrudzenia i podłoża.

5.Odkurzamy na mokro, czyli zbieramy brudu wraz z środkiem chemicznym.

6.Oceniamy wygląd podłogi.

7.Jeżeli jest mamy stan CZYSTA PODŁOGA to wystarczy przemyć ją mopem samą wodą.

8.Niestety czasami musimy ponownie nakładać środek myjący, szorować i odkurzać.

Galeria