Sprzątanie biur

Duża ilość pracowników oraz liczba gości i klientów przewijających się każdego dnia przez firmowe siedziby sprawiają, że utrzymanie porządku w budynku niekoniecznie musi należeć do najprostszych zadań. Warto zatem skorzystać z usług fachowców.

Doświadczenie i wiedza

Nasza firma od wielu lat zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem biur w Częstochowie i jej okolicach. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie porządkowania różnego rodzaju obiektów i czyszczenia różnych powierzchni – dzięki znajomości branży oraz bogatej wiedzy na temat dostępnych obecnie na rynku środków chemicznych i artykułów czyszczących, naszym klientom możemy zaoferować kompleksowe usługi.

W zależności od potrzeb klienta sprzątanie biur może przyjmować rodzaj usługi stałej lub doraźnej. Do wykonywanych przez nasz zespół czynności należy między innymi odkurzanie i pranie wykładziny oraz mopowanie podłóg, mycie podłogi i powierzchni zmywalnych w kuchni, ścieranie warstw kurzu z dostępnych powierzchni, czyszczenie sprzętów i urządzeń biurowych, wyrzucanie i wymiana worków na śmieci, a także dokładne czyszczenie i dezynfekcja toalet.

Profesjonalne i dokładne sprzątanie biur

Sprzątanie biur może wydawać się zajęciem prostym, w rzeczywistości jest to jednak bardziej skomplikowane. Pranie wykładzin, krystalizacja, nakładanie i pielęgnacja warstw polimerowych, czyszczenie brudnych podłóg oraz mycie okien – ilość różnych powierzchni oraz rodzajów zabrudzeń sprawia, że osoby sprzątające potrzebują nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale również profesjonalnego, bezpiecznego sprzętu.

Nasza firma korzysta wyłącznie z najlepszych odkurzaczy, praktycznych wózków z wiaderkami, szorowarek i mopów. Do usuwania zabrudzeń używamy także środków czyszczących i chemii pochodzących od najbardziej uznanych i rekomendowanych producentów. W ten sposób mamy pewność, że użyte artykuły nie tylko nie będą szkodliwie oddziaływać na czyszczoną powierzchnię, ale również będą bezpieczne dla przebywających na co dzień w pomieszczeniu osób.